نرم افزار عالی و کم نظیر ابزارهای الکترونیکی ElectroDroid Pro v3.6 Patched اندروید – امتیاز ۴٫۹ از ۵٫۰ و قیمت ۳ دلار در Google Play !!!
معرفی نسخه ی کاملا کرک شده ی برنامه توسط فارسروید برای اولین بار

ElectroDroid Pro یک نرم افزار عالی متشکل از تمامی ابزارهای الکترونیکی از گروه برنامه نویسی Iero مخصوص سیستم عامل اندروید است که با استفاده از آن می توانید به آسان ترین شکل ممکن سرعت انجام محاسبات الکترونیکی در رشته های برق و الکرونیک را افزایش دهید! با این وجود این برنامه، نرم افزاری عالی برای مهندسان و دانشجویان رشته های الکترونیک و برق می باشد که بدون شک می تواند بسیار مفید واقع گردد و ان را به همه ی دانشجویان رشته های مرتبط با الکترونیک پیشنهاد می دهیم!

اپلیکیشن ElectroDroid Pro علی رغم پولی بودنش با قیمت ۲٫۹۹ دلار با استقبال خوب کاربران اندرویدی سراسر جهان روبرو گردیده و با صدها هزار خرید دارای امتیاز ۴٫۹ از ۵٫۰ است که این امتیاز بسیار خوبی در رده ی نرم افزارهای مشابه است.

برخی از امکانات و قابلیت های اپلیکیشن ElectroDroid Pro اندروید :

* در اختیار قرار دادن انواع ماشین حساب های قانون اهم، راکتانس، رزونانس و غیره

* دارا بودن ابزاری حرفه ای و قدرتمند برای ساخت و طراحی Inductor و غیره

* دارا بودن توابع تبدیلی عالی: تبدیل آنالوگ به دیجیتال، دسیبل، RMS، محدوده و غیره

* دارا بودن توابع قدرتمند نمایش اتلاف حرارت، عمر باتری، محاسبه بار خازن و غیره

ما امروز در فارسروید به درخواست کاربران عزیز جدیدترین و آخرین نسخه ی اپلیکیشن ElectroDroid Pro را در اختیار شما قرار می دهیم و امیدواریم مفید واقع گردد.

توجه داشته باشید که : نسخه ی کرک و پچ شده ی ElectroDroid Pro تا به این لحظه یعنی ۱۰:۲۵ دقیقه روز ۱۶ تیرماه در هیچ وبسایت ایرانی موجود نیست و این الکترونیک نرم افزار است که برای اولین بار در میان تمامی وبسایت های ایرانی ان را برای شما قرار داده است!! تمامی نسخه هایی که در سایت های ایرانی منتشر شده نسخه ی معمولی است و برای استفاده از ان باید از لاکی پچر استفاده کنید ولی نسخه ی ای که ما قرار داده ایم بدون نیاز به هیچ فرآیندی کار می کند و از طرفی تمامی امکانات آن در دسترس هستند :-)  بزودی شاهد کپی شدن این نسخه از برنامه به صورت کرک شده در سطح اینترنت باشید ;-)

 

دانلود ElectroDroid Pro - نرم افزار ابزارهای الکترونیک اندروید!

 

 

 

ElectroDroid Pro Android - برنامه جدید و رایگان اندروید

 

 

دانلود